İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube yönetimi olarak Menemen ve Karşıyaka da ziyaretler yaptık üyelerimizi ziyaret ettik İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube yönetimi olarak Menemen ve Karşıyaka da ziyaretler yaptık. Çok değerli Din Görevlisi kardeşlerimizi ziyaret ettik, bir sıkıntılarının olup olmadığı konusunda bilgiler aldıl, istişareler yaptık. Dünyanın en büyük Din görevlisi Sendikası olan Diyanet-Se'imize gösterdikleri teveccühlerden dolayı teşekkür ettik. Bizleri yalnız bırakmayan Menemen İlçe Başkanımız Adem Çetin'e, Yönetim kurulu üyesi Musafa Karabayır'a, Karşıyaka Başkanımız Özay Güngör'e ve Üyelerimize teşekkür ederiz.
|