• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

"Siz yoksanız, bir eksiğiz"

İzmir 1 Nolu  Şube Başkanımız; Ibrahim Güzeldağ 
İzmir 2 Nolu Şube Başkanımız; Nail Çelik 
İzmir  3 Nolu Şube Başkanımız; Ismail Yıldız  
Kader gayrete aşıktır. Kaderin cilvesi, çalışmanın ödülüyle şekillenir. Hiçbir başarı, tesadüf değildir; emek ve kararlılıkla elde edilir. 
Bu muvacehede 21. kez yetkili olmamızdaki başarımıza katkı sunan, emek ve gönül veren Sn. Şube  Başkanlarım  başta olmak üzere İzmir   Şubelerimizin  Yönetim Kurulu Üyelerimize,  İlçe Başkanlarımıza, ekibine, iş yeri temsilcilerimize, hanımlar komisyonumuza, gençlik komisyonumuza, engelliler komisyonumuza,  özellikle İzmir  ilimizde gücümüze güç katan bay ve bayan dava ve gönül insanı çok kıymetli üyelerimize desteklerinden dolayı Genel Başkanımız Sn. Ali Yıldız Bey ve yönetim kurulumuz adına şükranlarımızı sunuyoruz. 
Başarı, geçmişte elde edilen zaferlerin hatırasını taşırken, geleceğe dair umutları da besler. Ancak, başarıyı tekrarlamak, sadece beklemekle değil, sürekli çaba ve yenilikle mümkündür. Unutmayalım ki, her yeni gün, daha büyük hedefler için bir fırsattır. Bu büyük başarınızdan dolayı sizi yürekten tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyor ve her adımınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Gelecekte de daha nice başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Tebrikler ve başarılarınızın devamını dileriz.
En kalbi dileklerimizle…
Güçlü Teşkilat Etkili Ve Yetkili Sendika!
#Senyoksanbizbireksiğiz


37 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret486380
Üyelik Girişi
ÜYELİK

SİTE MENÜSÜ