• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

ANA SAYFA

Tek parti döneminde şapka inkılabına muhalefet ettiği gerekçesiyle idam edilen İskilipli Mehmet Atıf Hoca'nın kızı Ayşe Melehat Koldan'ın babasının idamından sonra yıllarca takip edildiği belirtildi.
28 Şubat sürecinde İstihbarat Başkanlığı tarafından televizyon kanallarının nasıl fişlendiğini gözler önüne seriyoruz...

Genelkurmay Başkanlığı 28 Şubat sürecinde sadece sivil toplum örgütleri, siyasiler, Müdür, daire başkanları, vali, kaymakam, belediye başkanları ve meslek kuruluşlarını değil yerel televizyonları bile kayıt altına almış.

10.12.2011
09.12.2011
ABD, dış yardım ve diplomatik araçları kullanarak ülke dışında da eşcinsel haklarını savunacağını duyurdu.

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'a göre eşcinsel hakları, insan haklarıymış!

Obama yönetiminin, hükümet kuruluşlarına gönderdiği bir yönergede, yardım ve sığınma hakkı konularında karar alırken, eşcinsel haklarını da hesaba katmaları talimatı verildi

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Medine Belediye Başkanı Abdülaziz El-Hüseyin’i makamında kabul etti.

Resmi ziyaret kapsamında Türkiye’ye gelen Medine Belediye Başkanı Abdülaziz El-Hüseyin beraberindeki heyetle Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i ziyaret etti. Belediye Başkanı el-Hüseyin görüşme esnasında Diyanet İşleri Başkanı Görmez’e Medine’de kurulacak olan ‘Ekonomi ve Kültür Kenti’ hakkında bilgi verdi. Proje dosyasını Diyanet İşleri Başkanı Görmez’e sunan El-Hüseyin, Türkiye’den kutsal topraklara hac ve umre için gidecek hacı adaylarını yeni kurulacak şehirde konaklatmayı düşündüklerini söyledi.

08.12.2011
08.12.2011
... 120 ...

YURDUMUZ'DAN HABERLER

11
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret456370
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ