• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://plus.google.com/izmirdiyanet-sen.org/posts

ANA SAYFA

Diyanet-Sen’in yetkili sendika olarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile yürüttüğü Kurum İdari Kurul Toplantılarının Nisan ayı görüşmeleri başladı.
Camiler birer ibadethane ve bu ibadethanelerin müdavimleri ise % 60 gibi yüksek bir oranla yaşları altmışın üzerinde olan insanlardır. Dolayısıyla aşırı soğuğa ve sıcağa karşı hassas olan bu insanlar hemen etkilenebilmektedirler.
22.04.2017
18.03.2017
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bayraktutar, Batı’nın ırkçı politikalarını eleştirdi. Bayraktutar, “Türkiye ayağa kalktı ya rahatsızlar, engellemeye çalışıyorlar. Bizi dize getiremezler, yeni Türkiye’nin doğuşunun önünde duramazlar. Milli iradeye sahip çıkacağız, “Evet” diyerek, yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz, adaleti dünyaya taşıyacağız” dedi.
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, yönetim kurulu üyeleri ve Diyanet-Sen Şube yönetimlerinden oluşan 350 kişilik heyet Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel daveti ile katıldı.
13.03.2017
04.03.2017
 2  ...

YURDUMUZ'DAN HABERLER

11

YAZ KUR'AN KURSU KAYIT EKRANI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret353136
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ