• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

2012 HAC BAŞVURU TARİHLERİ AÇIKLANDI

27 Mart -12 Nisan 2012 tarihleri arasında, 2011 yılında kur’aya katılanlar için ’Kayıt yenileme’, ilk defa müracaat edecekler içinde ’Ön kayıt’ yaptırma usulünün uygulanacağı belirtildi.

27 Mart -12 Nisan 2012 tarihleri arasında, 2011 yılında kur’aya katılanlar için ’Kayıt yenileme’, ilk defa müracaat edecekler içinde ’Ön kayıt’ yaptırma usulünün uygulanacağı belirtildi.

2011 Yılında Ön Kayıt Yapan ve Yedekte Kalan Hacı Adaylarının Kayıtları Yenilenecek

Bu yıl Hacı adayları, kayıtlarını il ve ilçe müftülüklerine bizzat başvurarak yapabilecekleri gibi elektronik ortamda da yapabilecek.

2011 yılında ön kayıt yapan ve yedekte kalan hacı adaylarının kayıtlarını yenileyeceği belirtilen açıklamada, ilk defa yazılacak olanların ise Diyanet İşleri Başkanlığınca belirlenmiş olan Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Bank Asya, Albaraka Türk, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk şubelerinden herhangi birine 15 TL yatırarak kayıtlarını müftülüklerden veya elektronik ortamda tamamlayabilecekleri kaydedildi.

Hacı Adaylarımız Hangi Kategoriyi Tercih Ederlerse, O Kategoride Kuraya Girecek

Kategori seçen vatandaşların ilk kayıt yaptırdığında dikkatli tercih yapması gerektiği belirtildi. Hacı adayları hangi kategoriyi tercih ederlerse, o kategoride kuraya girebileceklerini dolayısıyla daha sonra kategori değiştirmek istiyorum deme imkânlarının olamayacağı bu konuda adayların dikkatli olması gerektiğini ifade edildi.

Gerekli Bilgileri İl ve ilçe Müftülüklerine başvurarak detaylı bilgi alacakları bildirildi.

Haber:Atokdemir
www.muftulukhaberler.com1009 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret453961
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ