• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

OSMAN TIRAŞÇI SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşçı, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar’ı sendika genel merkezinde ziyaret etti.

 

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Osman Tıraşçı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Malzeme Yönetimi ve Satın Alma Daire Başkanı İhsan Açık ve Personel Sistemleri Eğitim ve Sınavlar Daire Başkanı Dr. Burhan Erkuş, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette personel alımı ve yeni atamalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Cezaevleri ve Sosyal hizmetlerde kalan çocuklara verilen din hizmetinin artırılması ve hastanelere de din hizmeti verilmesi gibi konuların ele alındığı ziyarette ayrıca din görevlilerin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirildi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, “Sizlerin ziyaretini kurum ilişkilerimiz açısından son derece önemsiyoruz. Sendika olarak bizlerin amacı da din görevlilerimize daha iyi hizmet sağlanmasıdır. Kurum –Sendika işbirliği ile alınacak kararların daha sağlıklı olacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu.3519 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret453964
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ