MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

NAİL ÇELİK 2. ŞUBE BAŞKANI
 İZMİR DİYANET-SEN 2. ŞUBE BAŞKANI
Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
SURİYE'YE YARDIM
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 İZMİR DİYANET-SEN 2 NOLU ŞUBE 1.OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
 MESCİDİ AKSAYA SALDIRI İNSANLIĞA SALDIRIDIR
 TEKLİFİMİZ TBMM GÜNDEMİNDE! "MÜFTÜLERE DE RESMİ NİKAH YETKİSİ VERİLSİN"
 TOPLU SÖZLEŞME KAZANIMLARI DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI'NDA DEĞERLENDİRİLDİ
 HAİN SALDIRIYI LANETLİYORUZ
Arşiv >>  
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın sözlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
26.04.2014
Kamu’da fazla çalışma genelgesi bu gün resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan genelgeye göre kamu görevlilerine, belli bir sürede bitirilmesi gereken, zorunlu ve istisnai haller bulunmadığı sürece, günlük çalışma saatleri dışında fazla çalışma yaptırılmayacak. Memur-Sen’in Toplu Sözleşme teklifleri arasında yer alan ve Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2014 ve 2015 Yıllarını Kapsayan 2. Dönem Toplu Sözleşme'de varılan mutabakat çerçevesinde, fazla çalışma uygulamalarıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının genelde yer alan hususlara riayet etmeleri gerekiyor.
21.04.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı MBST Sınavı 21 İlde yapılacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Resmi İnternet sitesinde yayınladığı habere göre 24.05.2014 Cumartesi günü Saat 14’de Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerinde olmak üzere toplam 21 vilayette yapılacaktır.
16.04.2014
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Yazar Pınar Kür’ün katıldığı bir televizyon programında kullandığı “Başörtülü kadınlar ile playboy dergilerine poz veren kadınlar aynı zihniyet yapısına sahiptir.” Sözlerinin başörtülü kadınlarımızı rencide etmeye yönelik son derece uygunsuz bir benzetme olduğunu ifade ederek Yazar Pınar Kür bu çirkin benzetmesi ile ne kadar gerici, tutucu ve din düşmanı olduğunu ortaya koymuştur. Derhal başörtülü kardeşlerimizden özür dilemelidir.” dedi.
09.04.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sitesinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 25.03.2014 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı personeli için Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı’nın yapılacağı duyurulmuştur. Sınav duyurusunda sınavın ne şekilde ve hangi şehirlerde yapılacağına ilişkin hususlar da açıklanmıştır. Buna göre Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı, 24.05.2014 Cumartesi günü saat 14.00’da Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerinde yapılacaktır.
04.04.2014
 4  ...

11

 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret205603
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


MUKABELE