ANA SAYFA

 
  Memur-Sen heyeti, Ramazan ayı boyunca yürütülecek olan yardım kampanyası kapsamında Mardin\'de terör mağduru ailelere gıda yardımı gerçekleştirdi. Heyet, Mardin\'de bir dizi ziyarette bulundu.
  Okulların tatile girmesinin ardından Yaz Kur\'an Kursları da başladı. Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen Yaz Kur\'an Kurslarında bu yılda yaz tatili süresince binlerce çocuk Kur’an-ı Kerim ve dini bilgiler eğitimi alacak.
  Diyanet-Sen’in yetkili sendika olarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile yürüttüğü Kurum İdari Kurulu Toplantısı Nisan ayı görüşmeleri alınan kararların imzalanması ile tamamlandı.
  Kapitalist sistemin insanların cebinden parayı alma yöntemlerinden bir tanesi de babalar günü kutlamaları.
  2016 yılı Yaz Kur’an Kursları 20Haziran Pazartesi günü başlayıp 26 Ağustos Cuma günü bitecek. Bütün Kur’an aşıklarına Mevla’m mübarek eylesin.Allah Yar ve yardımcımız olsun. Bütün görevli olan ve olacak kardeşlerimize de başarılar diliyorum.
  9 Haziran 1995\'te yerli düşüncenin beslediği güçlü ilkeler üzerine kurulan Memur-Sen\'in, 21. kuruluş yılını kutluyoruz.
  FAHRİ KUR\'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ
  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Arşiv >>  
Diyanet-Sen'in Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında bir konuşma yapan Şevki Yılmaz, Diyanet personelinin Türkiye'nin kalkınması için canla başla çalışması gerektiğini belirtti...
De ki: "Bu, benim yolumdur. Bir basiret üzere Allah'a davet ederim; ben ve bana uyanlar da. Ve Allah'ı tenzih ederim, ben müşriklerden değilim." (Yusuf Suresi, 108)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde "rahatsızlık verdiği" gerekçesiyle, sabah ezanlarının hoparlörden okunması, 3 camide mahkemenin ara emrinden dolayı yasaklanmıştır. Bu elim olay dünyanın en büyük din görevlileri sendikası Diyanet-Sen tarafından kınandı.

01.12.2015
07.11.2015
Yasağa rağmen ezanlar susmadı: İmam ağladı!

KKTC'de 3 camide sabah ezanlarının hoparlörden okunmasının mahkeme kararıyla yasaklanmasına rağmen camilerde ezan sesi susmadı.

Din görevlileri olarak abdestin faziletlerini bilmeyenimiz yoktur. Uzun soluklu bir yazıda abdestin yücelttiği önemli bir meslekten bahsedeceğiz.
06.11.2015
25.10.2015
​850 bin üyesiyle Türkiye'nin en büyük emek hareketi olan Memur-Sen, "Millete Vefa Yolunda 20 Yıl" programı düzenliyor. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onur konuğu olarak katılacak.
23.10.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       

Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam143
Toplam Ziyaret270454
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE