ANA SAYFA

 
 VİZYON-MİSYON VE DİYANET-SEN
 'ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI'
 HAKİKATİ ÖĞREN ÖYLE KONUŞ
 FAHRİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ
 MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
 SİZLERİ TÜM DÜNYAYA AHLAK YOKSUNU OLARAK İLAN EDİYORUM
 BAYRAKTUTAR; BİZ BİRİZ, HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ
Arşiv >>  
New York Times gazetesinde, 27 ağustosta yayımladığı yazıda ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Eric Edelman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ''iç siyasi kaygılardan hareketle İncirlik üssünü açtığını'' öne sürerek ''Obama yönetimi, Türkiye'nin üst düzey toplantılara katılımını sınırlandırmalı, istihbarat paylaşımını azaltmalı'' ifadesini kullanmıştı
03.09.2015
Çelik: Cuma namazı izni için çalışma başladı

Memur-Sen'in cuma namazı vaktinde 1 saat fazla izin istemesi teklifini değerlendiren Bakanlık çalışma başlattı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kamu Görevlilerin 2016-2017 yıllarına ilişkin mali ve sosyal haklarını belirlemek üzere yürütülecek Toplu Sözleşme Görüşmelerinin Bakanlıkta gerçekleştirilen son toplantısına katıldı. Memurların zam pazarlığı sonuçlandı. Memur zammı 2016'da yüzde 6+5, 2017'de ise yüzde 3+4 şeklinde olacak.

22.08.2015
Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 1 yıl önce yürürlüğe giren bu yıl rafa kaldırılan rotasyon tamamen iptal oldu.

Çankaya Köşkü'ndeki kabulde Memur-Sen Genel Başkan Ali Yalçın, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen ve Levent Uslu katıldı.

16.08.2015
​Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Ağustos ayında başlayan Toplu Sözleşme süreci, ülke ve dünya gündemi ile ilgili Medya 24 Yayın Yönetmeni Süleyman Yıldız’a önemli açıklamalarda bulundu.
12.08.2015
Son zamanlarda Diyanet alanında görev yapan din görevlilerinin bulunmuş oldukları yerlerde üç beş kişinin menfaatine uygun davranış sergilemedikleri için hedef tahtasına oturtulması son derece yanlış, abes bir tutumdur.

Din görevlileri toplumun örnek yol gösterenleridir. Bu yol gösterme hiçbir surette başkalarının rızası ile ilgili değil, tamamen Allah rızası ile ilgilidir.

08.08.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       

Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret247334
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE