GÜZEL İNSAN

MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

NAİL ÇELİK 2. ŞUBE BAŞKANI
 İZMİR DİYANET-SEN 2. ŞUBE BAŞKANI
Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YAPIYORUZ
 DİN GÖREVLİSİNE YAPILAN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ
 AÇILAN YOLLUK DAVALARIYLA ÜYELERİMİZE BİNLERCE LİRA ÖDENDİ
Arşiv >>  
Vekil din görevlileri Diyanet-Sen Genel merkezine ziyarette bulunarak; ‘‘hayata dair heyecanımızı yitirmek istemiyoruz’’ ifadelerini kullandılar.
17.12.2014
Görmez,"Din konusunda sahih bilgi üretimi ve bu bilginin müesseselerde doğru usul ve yöntemle, doğru bir metodoloji ile öğretilememesinin en büyük sorun olduğunu düşünüyorum" dedi.
11.12.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiyegenelindeki, "Dilinizin esiri olmayın" başlıklı cuma hutbesinde, "Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan bir haber, milyonları etkileyebilmekte, kitleleri tesir altına alabilmektedir.
28.11.2014
Diyanet-Sen İzmir 2 Nolu Şubesi’nin, 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Daha önceleri İzmir Diyanet-sen Şubesi olarak hizmet veren Sendika İkinci ve Üçüncü Şubesini de kurdu. Seçimlere tek liste halinde katılan mevcut başkan Nail ÇELİK ve ekibi, tekrar delegelerin seçimi ile güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
14.11.2014
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz’in talimatıyla başlatılan Kâbe’yi genişletme projesi kapsamında, 10 yıl önce Osmanlı eseri Ecyad Kalesi yıkılarak yerine yapılan Al Baid kuleleri de yıkılacak.
28.09.2014
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       


Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi