ANA SAYFA

 
 KENDİNİZİ GİZLEMEYİN SİZİN GERÇEK YÜZÜNÜZ BU!
 TÜRKİYEDE BİRLİK ANCAK İSLAM KARDEŞLİĞİ İLE MÜMKÜNDÜR
 DİN GÖNÜLLÜLERİ HAFTAMIZDA BİZİM SORUNLARIMIZ
Arşiv >>  
CHP aday adaylarının ağırlandığı Halk TV'de skandal vaatler sıralandı. CHP İstanbul 1. Bölge Aday Adayı Şahin Ciner, CHP iktidarında Diyanet'in revize edileceğini ve başkanının da inançlarını gizleyen biri olacağını söyledi. İmam hatiplerin sayısının azaltılacağını ve sadece ilahiyatlara öğrenci yetiştireceğini kaydeden Ciner, hoparlörlerden okunan ezanın topluma baskı yaptığını savunarak çıplak sesle okunacağını kaydetti.
11.03.2015
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kuruluş yıl dönümü münasebeti ile yaptığı açıklamada;

Cumhuriyetin en köklü kurumlarından birisi olan Diyanet İşleri Başkanlığı bu gün yerine getirdiği hizmetler bakımından ülke insanımıza ve dünya Müslümanlarına karşı çok önemli bir görevi ifa etmektedir” dedi.

03.03.2015
Osmanlıİmparatorluğu’ndaki Meşrutiyet dönemi sürüp, Cumhuriyet döneminde tek parti iktidarı olmasaydı bugünkü Türkiye’nin konumunun çok daha iyi seviyelerde olacağını iddia eden aynı zamanda AK Parti isminin de isim babası olan Birlik Vakfı Genel Başkanı İsmail Kahraman, mevcut parlamenter sistemde güçlü siyasi liderin olmaması durumunda da kaosun oluştuğunu, Türkiye’nin birçok kazanımının koalisyonlar döneminde kaybedildiğine şahit olduğunu dile getirdi.
13.02.2015
​Diyarbakır'da büyükşehir belediyesinin desteklediği Kürdistan Sergisi'nde, zincir vurulan 6 çarşaflı kadının galerinin ortasına oturtularak sergilenmesine Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar sert tepki gösterdi.
09.02.2015
Cebimdeki irili ufaklı bütün banknotları çıkarıp, serdim masanın üzerine. Ve bugüne kadar fark etmediğim, belki sizlerin de fark etmediği bir şeyi fark ettim. Bütün kâğıt paraların üzerinde, “Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası” yazıyordu. Dikkat edin; “Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası” değil, “Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası” !!!
06.02.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       


Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret234080
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE