GÜZEL İNSAN

MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

NAİL ÇELİK 2. ŞUBE BAŞKANI
 İZMİR DİYANET-SEN 2. ŞUBE BAŞKANI
Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
SURİYE'YE YARDIM
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 BAYRAKTUTAR: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZ YIPRATILMAK İSTENİYOR
 DİYANET-SEN; "HİÇ BİR SENDİKA DUYARSIZ BİR HÜKÜMET İSTEMEZ"
 DİYANET'TEN FLAŞ YOLLUK KARARI
Arşiv >>  
Kim olursa olsun, isterse Cumhur’un Başkanı olsun, hiç kimse Peygamberin varisi olan bir Din adamına hakaret edip, o’nun sesini kesemez bu düpedüz bir edepsizliktir, ayıptır ve hakarettir.
21.05.2014
Diyanet-Sen Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen Anneler Günü programı İç Kale Otel'de gerçekleştirildi. Diyanet-Sen Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen Anneler Günü programı İç Kale Otel’de gerçekleştirildi. Programa Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, Kadın Komisyonu Başkanı Neriman Varışlı, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’nun annesi ve eşi, Memur-Sen Kadın Komisyonu üyeleri, Ka-Gem üyeleri ve Diyanet-Sen Kadın üyeleri katıldı.
10.05.2014
Memur-Sen, 1 Mayıs emek, dayanışma, kardeşlik ve medeniyet buluşması Diyabakır İstasyon Meydanı’nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. On binlerce kişinin katıldığı 1 Mayıs kutlamalarında halaylar çekildi, grup yürüyüş konseri ile alan coştu, 4 dilde yayınlanan bildiriyle emek, dayanışma ve kardeşlik mesajları verildi. Memur-Sen Diyarbakır Temsilcisi Yunus Memiş’in selamlama konuşmasının ardından alana seslenen Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
03.05.2014
On binlerce kişinin katıldığı 1 Mayıs kutlamalarında halaylar çekildi, grup yürüyüş konseri ile alan coştu, 4 dilde yayınlanan bildiriyle emek, dayanışma ve kardeşlik mesajları verildi. Memur-Sen Diyarbakır Temsilcisi Yunus Memiş’in selamlama konuşmasının ardından alana seslenen Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
01.05.2014
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın sözlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
26.04.2014
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       


Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret208737
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


MUKABELE