MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

İBRAHİM GÜZELDAĞ - İL BAŞKANI

Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
SURİYE'YE YARDIM
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
 16 YAŞINDAYIZ
Arşiv >>  
Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sitesinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 25.03.2014 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı personeli için Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı’nın yapılacağı duyurulmuştur. Sınav duyurusunda sınavın ne şekilde ve hangi şehirlerde yapılacağına ilişkin hususlar da açıklanmıştır. Buna göre Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı, 24.05.2014 Cumartesi günü saat 14.00’da Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerinde yapılacaktır.
04.04.2014
28 Şubat sürecinde kapatılan ve bu yılın başında mahkeme kararıyla yeniden kurulan Milli Gençlik Vakfına, Türkiye genelindeki 139 mal varlığı iade edildi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Milli Gençlik Vakfı, 28 Şubat kararları çerçevesinde Ankara Asliye 25. Hukuk Mahkemesinin kesinleşmiş kararıyla dağıtılarak, mal varlığı mazbut vakıflar tüzel kişiliğine devri gerçekleştirildi.
02.04.2014
Memur-Sen Genel Balkanı Ahmet Gündoğdu tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle: "Gezi olayları ile başlayıp 17 Aralık küresel operasyonuyla zirve yapan millet iradesini değersizleştirme girişimleri, özel hayatın gizliliğini ihlal etme edepsizliğinden, devletin temeline dinamit koyma hainliğine vardırılmıştır.
28.03.2014
Diyanet-Sen genel merkezi tarafından MBSTS sınavının kaldırılmasına yönelik yapılan açıklama Yetkili sendika olarak Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarının haklarını her platformda sonuna kadar savunan, Diyanet-Sen MBSTS’nin iptali için de 2009 yılında ilk davayı açan sendikadır.
27.03.2014
Hürriyet, Habertürk, Cumhuriyet ve son olarak Sözcü'de yazan Bekir Coşkun, yazılarını takip eden herkesin oy kullanmasını istedi, aksi halde perişan olacaklarını yazdı. Sandık başına gitme gerekçelerini sıralayan Coşkun yazısının sonunda isim vermeden oyları CHP'ye istedi. İşte yazının o bölümü; Geçmişimizden utanıp, geleceğimizden kuşkuluyuz… Perişanız… Daha beter günlerin geleceğini bilmelisin… * Sakın "Bir oy ne ki?" deme… Tek umuttur o bir oy… Muhtacız… Kar tanesisin… * Gelmezsen… Deniz biter… Artık lütfen…
27.03.2014
 4  ...

11

 YURDUMUZ'DAN HABERLER