ANA SAYFA

 
  BERGAMA MÜFTÜLÜK ŞOFÖRÜ YAHYA KARAMAN VEFAT ETTİ Yıllardır Bergama Müftülüğü bünyesinde görev yapan Müftülük Şoförü Yahya KARAMAN, geçirdiği bir kaza neticesinde vefat ett
  ​Özümüze dönme ve kendimizi sorgulama, geçici olanla kalıcı olanı fark etme, kalp gözümüzü açma ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunan Berat Kandiliniz mübarek olsun.
  FAHRİ KUR\'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ
  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
  SİZLERİ TÜM DÜNYAYA AHLAK YOKSUNU OLARAK İLAN EDİYORUM
  BAYRAKTUTAR; BİZ BİRİZ, HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ
Arşiv >>  
De ki: "Bu, benim yolumdur. Bir basiret üzere Allah'a davet ederim; ben ve bana uyanlar da. Ve Allah'ı tenzih ederim, ben müşriklerden değilim." (Yusuf Suresi, 108)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde "rahatsızlık verdiği" gerekçesiyle, sabah ezanlarının hoparlörden okunması, 3 camide mahkemenin ara emrinden dolayı yasaklanmıştır. Bu elim olay dünyanın en büyük din görevlileri sendikası Diyanet-Sen tarafından kınandı.

Yasağa rağmen ezanlar susmadı: İmam ağladı!

KKTC'de 3 camide sabah ezanlarının hoparlörden okunmasının mahkeme kararıyla yasaklanmasına rağmen camilerde ezan sesi susmadı.

07.11.2015
06.11.2015
Din görevlileri olarak abdestin faziletlerini bilmeyenimiz yoktur. Uzun soluklu bir yazıda abdestin yücelttiği önemli bir meslekten bahsedeceğiz.
​850 bin üyesiyle Türkiye'nin en büyük emek hareketi olan Memur-Sen, "Millete Vefa Yolunda 20 Yıl" programı düzenliyor. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onur konuğu olarak katılacak.
25.10.2015
23.10.2015
İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Nail Çelik Ankara da yaşanan terör olayından dolayı bir bildiri yayımlayarak terörü kınadı.
10.10.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       

Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret265961
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE