GÜZEL İNSAN

MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

NAİL ÇELİK 2. ŞUBE BAŞKANI
 İZMİR DİYANET-SEN 2. ŞUBE BAŞKANI
2015 YILI SINAV TAKVİMİ
Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
SURİYE'YE YARDIM
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 A GRUBU CAMİLERE NAKLEN ATAMA YAPMAK İÇİN YARIŞMA SINAVI AÇILDI
 KURURUCU GENEL BAŞKANIMIZ AHMET YILDIZ DUALARLA ANILIYOR
 GÖRMEZ'DEN KARİKATÜRE TEPKİ!
 CUMHURİYET GAZATESİNİ KINIYORUZ
 GÖRMEZ; PARİSTEKİ YÜRÜYÜŞÜ İBRETLE İZLEDİK
 DİYANET'TE ROTASYONDA ÖNEMLİ GELİŞME
 DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI 2015 YILI MUHTEMEL SINAV TAKVİMİ
Arşiv >>  
Diyanet-Sen İzmir 2 Nolu Şubesi’nin, 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Daha önceleri İzmir Diyanet-sen Şubesi olarak hizmet veren Sendika İkinci ve Üçüncü Şubesini de kurdu. Seçimlere tek liste halinde katılan mevcut başkan Nail ÇELİK ve ekibi, tekrar delegelerin seçimi ile güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
14.11.2014
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz’in talimatıyla başlatılan Kâbe’yi genişletme projesi kapsamında, 10 yıl önce Osmanlı eseri Ecyad Kalesi yıkılarak yerine yapılan Al Baid kuleleri de yıkılacak.
28.09.2014
Rabiatul Adeviye'deki saldırı sırasında yaşamını yitiren Esma el-Biltaci'nin annesi Sena el-Biltaci de açlık grevine katıldığını açıkladı.
28.09.2014
Milletimiz 10 Ağustos’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimiyle, sadece kendi oylarıyla ilk defa Cumhurbaşkanı’nı seçmemiş, vesayetin her türlüsüne bütün kapıların kapatıldığı “Yeni Türkiye” vizyonunun da arkasında olduğunu tescillemiştir. 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanının halk tarafından doğrudan seçilmesiyle, milli irade Çankaya’ya çıkmış, “millete rağmen” dönemi bütünüyle kapanmıştır. Bu vesileyle, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12’nci, millet tarafından doğrudan seçilen ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Başbakanlığı döneminde milletimize ve devletimize yaptığı büyük hizmetlerden, dünya mazlumlarına verdiği büyük destekten dolayı teşekkür ediyor, milletin Cumhurbaşkanı sıfatıyla liderliğini üstleneceği “Yeniden Büyük Türkiye”nin inşasında başarılar diliyoruz.
03.09.2014
Türkiye Cumhuriyeti'nin 62. Hükümetin Başbakanı Ahmet Davutoğlu AK Parti Genel Merkezi'nde ilk konuşmasını yaptı.val vermesin.
21.08.2014
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       


Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam77
Toplam Ziyaret212779
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


MUKABELE