ANA SAYFA

 
  3 Mayıs Salı gününü Çarşamba gününe bağlayan gece feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandili’ni idrak edeceğiz.
  İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Nail ÇELİK; Eşlerin doğumundan dolayı verilen 10 günlük babalık izninin sonra da kullanılabileceğini söyledi
  Ankara 5. ve 16. İdare Mahkemeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda düzenlenmeyen bir tedbirin “Dikkat Çekme/İkaz” adlı işlemlerle personele zarar verecek şekilde uygulanmasını açıkça hukuka aykırı buldu ve işlemin iptaline karar verdi.
  FAHRİ KUR\'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ
  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
  SİZLERİ TÜM DÜNYAYA AHLAK YOKSUNU OLARAK İLAN EDİYORUM
  BAYRAKTUTAR; BİZ BİRİZ, HEP BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ
Arşiv >>  
İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Nail Çelik Ankara da yaşanan terör olayından dolayı bir bildiri yayımlayarak terörü kınadı.
10.10.2015
İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Nail ÇELİK CHP'li Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Ali AYDOĞAN'ın Hz. Muhammed (sav) e yaptığı hakaretten dolayı sert tepki gösterdi; "Müslüman Peygambere Hakaret etmez" dedi.
06.10.2015
2015 Yılı İlçe Müftülüğü Sözlü Sınav Duyurusu 7.9.2015 BAŞKANLIK DUYURU Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında münhal bulunan, aşağıda unvanı, sınıfı ve adedi belirtilen kadrolara sözlü sınavla naklen (kurum içi) ilçe müftüsü alınacaktır.
09.09.2015
Milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan “hain terör” saldırılarını “lanetlemek” amacıyla Memur-Sen Genel Merkez Yönetimi, Memur-Sen’e bağlı 11 sendikanın genel başkanları, teşkilat temsilcileri ve üyelerin katılımıyla ortak bir deklarasyon yayınladı.

Ayrıca 81 ilde eş zamanlı olarak yapılan eylemlerde hain terör saldırıları kınandı, kamuoyuna sağduyu çağrısı yapıldı.

09.09.2015
New York Times gazetesinde, 27 ağustosta yayımladığı yazıda ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Eric Edelman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ''iç siyasi kaygılardan hareketle İncirlik üssünü açtığını'' öne sürerek ''Obama yönetimi, Türkiye'nin üst düzey toplantılara katılımını sınırlandırmalı, istihbarat paylaşımını azaltmalı'' ifadesini kullanmıştı
03.09.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       

Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret259823
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE