ANA SAYFA

 
 İZMİR 2 NOLU ŞUBE YÖNETİMİ BERGAMALI KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ
 İŞTE YENİ KABİNE
 BAYIR BUCAKTA YAPILAN SALDIRILARA HAYIR
 SESSİZLİK İHANETTİR
 AKTİF SEN'DE DEPREM
 2015-2016 YILI UMRE GÖREVLİSİ KRİTERLERİ BELLİ OLDU
Arşiv >>  
Aliağa Memur-Sen ve İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şubesi Tarafından Somada ki yaşanan Maden kazasında şehit olanlar anıldı ve bir basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasını Aliağa Memur-sen İlçe Temsilcisi ve Diyanet-Sen İzmir 2 Nolu Şuba Başkan Yardımcısı Gazali Ateş yaptı.
11.06.2015
Ağustos ayında gerçekleştirilecek 3. Dönem toplu sözleşme öncesi Memur-Sen yönetimi, konfederasyona bağlı sendika temsilcileri ve danışmanlar kampa girdi. İki gün sürecek "Toplu Sözleşme Çalıştayı" Çam otel'de Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın katılımıyla başladı.
27.05.2015
TEŞEKKÜRLER İZMİR VE İZMİR DE GÖREV YAPAN TÜM KARDEŞLERİMİZ 18/05/2015 yani dün saat 14' de İzmir İl müftülüğün de İzmir İl Müftü yardımcısı Mesut Harmancı Bey'in başkanlığında toplandık. İzmir Diyanet-Sen 1 Nolu Şube Başkanı, İbrahim Güzeldağ, 2 nolu Şube Başkanı Nail Çelik, 3 Nolu Şu be Başkanı İsmaiı Yıldız, Vakıf-Sen Şube Başkanı, Hasan Biga, Bağ.Diy.hiz. Sendikası Genel Başkanı, Ömer Lapçin ve Diva-Sen İl Başkanı, Murat Uzbek olmak üzere sendika başkanları ve temsilcileri olarak 2015 yılı üye tesbitlerimizi yaptık.
22.05.2015
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacıbey Özkan ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca teşkilat çalışmalarını Düzce’den başlattılar.
17.03.2015
​Bu gün İstiklal Marşı’nın kabulünün 94. yıl dönümü. Bu gün, TBMM’de alkışlarla ve gözyaşları ile dinlenen Merhum Mehmet Akif Ersoy’un “Kahraman Ordumuz’a” ithaf ettiği, milli duygularımızın en güzel şekilde ifade edildiği ve Merhum Akif’in “Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmayı nasip etmesin” diyerek duygularını dile getirdiği bir dönemde yazılan eşsiz Milli Marşımız’ın kabul günü.
12.03.2015
 4  ...

11


 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       


Diyanet İşleri Başkanlığı |Hac ve Umre Rehberi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret238908
ÜYELİK

DİYANET TV
CANLI İZLE


SİTE MENÜSÜ
MUKABELE