MEHMET BAYRAKTUTAR GENEL BAŞKAN

İBRAHİM GÜZELDAĞ - İL BAŞKANI

Site Haritası
SİTE MENÜSÜ
SURİYE'YE YARDIM
ENGELSİZ CAMİ

GÜLDESTE
NYC DİL KURSLARI
GAZETELER
manşetler

ANA SAYFA

 
 DİYANET İŞLERİ BAŞKANI GÖRMEZ'E DİN GÖREVLİLERİNİN SORUNLARI İLETİLDİ
 EKİM AYI KİK GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
 STK'LARIN İSTİŞARE TOPLANTISINA BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KATILDI
 DİYANET-SEN GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI AFYONKARAHİSAR'DA YAPILDI
 ARNAVUTLUKTA'Kİ STK'LARDAN SENDİKAMIZA ZİYARET
 FOÇA TEMSİLCİMİZ HÜSAMETTİN ÇAKIRI UĞURLADIK
Arşiv >>  
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın sözlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
26.04.2014
Kamu’da fazla çalışma genelgesi bu gün resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan genelgeye göre kamu görevlilerine, belli bir sürede bitirilmesi gereken, zorunlu ve istisnai haller bulunmadığı sürece, günlük çalışma saatleri dışında fazla çalışma yaptırılmayacak. Memur-Sen’in Toplu Sözleşme teklifleri arasında yer alan ve Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2014 ve 2015 Yıllarını Kapsayan 2. Dönem Toplu Sözleşme'de varılan mutabakat çerçevesinde, fazla çalışma uygulamalarıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının genelde yer alan hususlara riayet etmeleri gerekiyor.
21.04.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı MBST Sınavı 21 İlde yapılacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Resmi İnternet sitesinde yayınladığı habere göre 24.05.2014 Cumartesi günü Saat 14’de Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerinde olmak üzere toplam 21 vilayette yapılacaktır.
16.04.2014
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Yazar Pınar Kür’ün katıldığı bir televizyon programında kullandığı “Başörtülü kadınlar ile playboy dergilerine poz veren kadınlar aynı zihniyet yapısına sahiptir.” Sözlerinin başörtülü kadınlarımızı rencide etmeye yönelik son derece uygunsuz bir benzetme olduğunu ifade ederek Yazar Pınar Kür bu çirkin benzetmesi ile ne kadar gerici, tutucu ve din düşmanı olduğunu ortaya koymuştur. Derhal başörtülü kardeşlerimizden özür dilemelidir.” dedi.
09.04.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sitesinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 25.03.2014 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı personeli için Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı’nın yapılacağı duyurulmuştur. Sınav duyurusunda sınavın ne şekilde ve hangi şehirlerde yapılacağına ilişkin hususlar da açıklanmıştır. Buna göre Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı, 24.05.2014 Cumartesi günü saat 14.00’da Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerinde yapılacaktır.
04.04.2014
 4  ...

11

 YURDUMUZ'DAN HABERLER


                                                                       Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret202340
ÜYELİK

CANLI İZLE


MUKABELE