• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

ANA SAYFA

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Menemen de bir salon toplantısın da Devlet erkanının da bulunduğu bir ortamda Menemen Belediye başkanı Tahir ŞAHİN talihsiz bir söz sarfetmiştir.

O toplantı da Başkan Şahin;"Öyle bir duruma geldk ki artık İmamlardan müdürler tayin olunuyor" manasına gelecek sözler sarfetmesi biz İmam-Hatipleri ve Camiamızı son derece üzmüş ve tedirgin etmiştir.

Biz de Diyanet-Sen İl yönetim olarak Çevre İlçeler'in yönetiminin de katılımıyla Menemen Belediyesi'nin önünde bir basın açıklaması yaptık

Sıkandal belgeleri açıklamaya devam eden Aslan Değirmenci, dindar subay ve astsubayların takibi için oluşturulan özel istihbarat şebekesini deşifre etti..

. “Batı Çalışma Grubunun Raporlama Sistemi” konu başlıklı 29 Nisan 1997 tarihli Genelkurmay Başkanlığı Belgesi, skandal çalışmaların esaslarını belirliyor. Çevik Bir imzasıyla, Kuvvet komutanlıkları ve Jandarma Genel Komutanlığınca çalışmaların yürütüleceğinin belirtildiği emirde, “Türkiye'nin irticai taktik resminin ortaya çıkartılması maksadıyla” harekete geçilmesi isteniyor. 03 Aralık 2011 / 11:00

04.12.2011
04.12.2011
Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü tarafından beşincisi düzenlenen Dini Yayınlar Kongresi Ankara Dedeman Hotel’de başladı.

Kadın Konulu Dini Yayınlar ana teması çerçevesinde düzenlenen ve üç gün sürecek olan kongrenin açılışına Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez de katıldı.

2012 yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Organizasyonu ile UMRE mevsimi başlıyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi 2012 yılı umre ücretlerini de asgari düzeyde tutmaya özen gösteren Diyanet İşleri Başkanlığı umre turları ile ilişkin ücretler Suudi Arabistan’daki şartlar ve uçak bilet fiyatları belirlendikten sonra açıklanacaktır.

03.12.2011
01.12.2011
... 122 ...

YURDUMUZ'DAN HABERLER

11
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret456369
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ