• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://plus.google.com/izmirdiyanet-sen.org/posts


İL MÜFTÜLÜĞÜ, PERSONELİNE VE EMEKTAR ÇALIŞANLARINA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

İzmir İl Müftülüğü ile TDV İzmir Şubesi tarafından 13 Haziran 2017 Salı günü İl Müftülüğü personeli ve emektar hocalarımıza yönelik "İftar" programı düzenlendi.

İzmir İl Müftülüğü ile TDV İzmir Şubesi tarafından 13 Haziran 2017 Salı günü İl Müftülüğü personeli ve emektar hocalarımıza yönelik "İftar" programı düzenlendi.


İftar programına, İl Müftüsü Prof. Dr. Ramazan Muslu, İl Müftü Yardımcısı Veli Südütemiz, Suzan Yıldırım, Şakir Kırkız, Bornova İlçe Müftüsü Mesut Harmancı, Bayraklı İlçe Müftüsü Dr. Bilal Doğan, Konak İlçe Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, Balçova İlçe Müftüsü İsmail Günay, Bornova Koleji Kurucu Temsilcisi Adnan Taş,  İl Müftülüğü personeli, emekli personel ve aileleri katıldı.

Bornova Hüseyin İsa Bey Camii İmam Hatibi Hafız Hasan Küçük’ün Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programına yaklaşık 200 kişi katıldı. Ramazan ayı sinevizyon gösteriminden sonra  İl Müftümüz misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.  Muslu, Ramazan ayının önemine dikkat çekerek, verilen iftar yemeğinin personelimizin kaynaşmasına, birlik ve beraberliğine yönelik olduğunu söyledi.

Programa katılan kişilerden Ramazan ayı ile ilgili duygu ve düşüncelerin alındığı iftar yemeği samimi bir ortamda gerçekleşti.

Program sonunda iftara katılanlara ayrı ayrı teşekkür eden Prof. Dr. Ramazan Muslu, bundan sonra personel ile zaman zaman değişik vesilelerle bir araya gelmeyi arzuladıklarını ifade etti. 

Katılımcıların iyi dilek ve temennilerini dile getirmesi ile program sona erdi.
il Müftülüğü Web Sitesi

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   222 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret386516
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ