• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

KINIK DİN GÖREVLİLERİ İLE GÖRÜŞTÜK

  Kınık İlçe Müftülüğü aylık  (15/03/2012 ) mu'tad toplantısını yaptı. Her ayın  onbeşinci günü toplantı yapan Kınık Müftülüğü Mart ayı toplantısını Osmanlar Mahallesi Camiinde yaptı.

   Diyanet-Sen İl yönetimi olarak Başkan İbrahim Güzeldağ,Teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı Nail çelik,Mali İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Necati Kavalcı,Konak İlçe Temsilcimiz Ramazan Mintaş ve Kınık Temsilcimiz Kamil Gündoğan.

  Bizlerde  Kınık İlçe Müftülüğü Din görevlileri toplantısına katıldık.Bizi büyük bir nezaket ve kibarlılıkla karşılayan Kınık Müftümüz Mahmut Mintaş hocamızdan müsaade alarak toplantının başlangıcın da Başkan İbramih Güzeldağ tarafından sendikal konularda bilgiler verildi.

   Başkan İbrahim Güzeldağ konuşmasın da şöyle dedi;Diyanet-Sen olarak devamlı çalışanlarımızın yanında ve haklarımızın arkasındayız.Nerede doğru varsa biz oradayız.Geçmişe baktığımız zaman Gerek Anayasa oylamasında "Evet Hayır'da" Bu anayasanın daha iyi olması şartıyla "Evet" dedik.Gerekse

   yine Cumhurbaşkanlığı seçiminde duruşumuz ve tutumumuzu güzel bir şekilde belli ettk.Otuz yılı aşkın çıkarılamayan bir teşkilat yasamızın çıkması için imza kampanyaları başlatan ve devamlı olarak hükümeti sıkıştıran Sendikamız olumlu neticelerini almış haklı mücadelesinde hakkı, çalışanlarına kavuşturmuştur."Diyarek sözlerini şöyle tamaladı;"Bundan sonra da çalışmalarımız aynı minval üzere devam edecektir amma sizlerin muhakka desteği olması lazım.Bize üye olmayan arkadaşlarımızı üye olmaya davet ediyor,sayın müftümüze bize zaman verdiği için tekekür ediyor hepinizi Allah'a emanet ediyorum"ded.2354 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret453964
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ