• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

YAZ KUR'AN KURSLARI DİYANET TV'DE BAŞLIYOR

Yaz Kur’an kurslarının açılması lazım gelen şu günlerde maalesef tam iyileşme olmadığı için Diyanet İşleri başkanlığımız da uzaktan Eğitim sistemini uygulamaya başlayacak. Yaz Kur’an Kursları bu yıl Camilerimizden değil de bu salgın hastalık sebeb

Salgın hastalıktan dolayı her şey değişti,  alışageldiğimiz hayatımızdan çok şey tersine döndü.  Dünya değişti ve dünya üzerinde ki hayat değişti. Bu değişenlerden bir tanesi de şüphesiz örgün eğitimde meydana gelen değişikliktir.

   Okullarımızda Eğitim gören talebelerimiz maalesef salgın hastalık yüzünden okullarından ve öğretmenlerinden ayrı kaldılar. Eğitimlerini yürütmek için Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sistemine geçerek Eba Kanalından talebelerine ders verdi. 

   Yaz Kur’an kurslarının açılması lazım gelen şu günlerde maalesef tam iyileşme olmadığı için Diyanet İşleri başkanlığımız da uzaktan Eğitim sistemini uygulamaya başlayacak. Yaz Kur’an Kursları bu yıl Camilerimizden değil de bu  salgın hastalık sebebiyle Diyanet Tv üzerinden online olarak  Eğitim vermeye başlayacak.

   Normal Eğitim sisteminde yapılan kayıtlar gibi herkes kendisi Diyanet Tv kanalının aşağıda ki linkini tıklayarak kayıtlarını yaptıracaktır.

 Kayıt  Başlangıcı  :  22.06.2020

 Ders Başlangıcı      :   29.06.2020

AŞAĞIDA Kİ LİNKTEN KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ:

https://dibbys.diyanet.gov.tr/ehys/OgrenciKursBasvuru.aspx

                                  

30 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret440614
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ