• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org

İZMİR DİYANET-SEN 2 NOLU ŞUBE YÖNETİMİ İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Yönetimi Camiler ve Din Gönüllüleri haftası olması münasebetiyle bazı ilçelerde ziyaretlerde bulundu.

                                         İZMİR DİYANET-SEN 2 NOLU ŞUBE  YÖNETİMİ

                  CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASIN  İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Yönetimi  Camiler ve Din Gönüllüleri haftası olması münasebetiyle bazı ilçelerde ziyaretlerde bulundu.

1986 Yılından bu tarafa  1 Ekim 7Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası  bu yılda yoğun bir şekilde kutlandı. İşlenmek üzere her yıl bir tema seçen Diyanet İşleri Başkanlığı bu yılda tema olarak “Cami  ve Hayat” konulu temayı seçti.

İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube yönetimi Başkan Nail Çelik’in yönetiminde , İl Yönetim kurulu üyeleri Gazali Ateş, Resul Ersevinç, Mehmet Turğay, Bayram İşbilen, İshak Karagöz ve Bergama İlçe Temsilcisi Mehmet Güzel  ilk olarak Bergama Müftülüğünü ziyaret ettiler. Bergama Müftüsü  Hayrullah Yavuz ve daire personeliyle görüşen ve haftalarını kutlayan İl Yönetimi  Bergama’dan Kınık ilçesine geçtiler.

   Kınık İlçe Müftülüğünü ziyaret eden heyet; İlçe Müftüsü Muammer Uslu  ve diğer personelle görüşerek, haftalarını tebrik ettiler. İlçede ki görevlilerin durumları ilgili bilgiler alan İl Yönetimi genel ve yerel manada sıkıntılar konusunda bilgi alış verişinde bulunarak teşekkür ettiler.

   Dikili İlçe Müftülüğünü ziyaret eden İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube İl yönetim kurulu Başkanı Nail Çelik  hafta münasebetiyle Dikili de görev yapan bütün Din Görevlilerine kahvaltı verdi. Kahvaltıya İlçe Kaymakamı Alper Faruk Güngör, Dikili Müftüsü Resul İncelik, Dikili Din görevlileri ve emekli din görevlileri katıldılar.  Başkan nail çelik; Kahvaltıya katılan Kaymakam Güngör ve Müftü İncelik ile  bütün Din Görevlilerine teşekkür etti. İlçe Müftüsü resul İncecik’te bütün Din Görevlilerinin haftasını kutladı. İlçe Kaymakamı Alper Faruk Güngör de aynı Camiadan geldiğini ve bir İmam Hatipli olmaktan gurur duyduğunu belirterek  bütün Din Görevlilerinin haftasını kutladı.

 Menemen İlçe Temsilcisi Adem Çetin ve İl yönetim kurulu üyesi Resul Ersevinç’te Menemen de hafta dolayısıyla bir piknik düzenlediler. Pikniğe İl Başkanı Nail Çelik, İlçe Müftüsü Mehmet Seven,Menemen İlçe Yönetimi ve bütün Din görevlileri katıldılar. Güzel bir havada geçen piknik ve dostluk toplantısı aynı güzelliğin tekrarı dileği ile son buldu.

Aliağa’da ise  İl Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Vekili Gazali Ateş ie Aliağa İlçe Temsilcisi Mustafa Aslan bir yemekli toplantı tertip ettiler. Yemeğe İlçe Müftüsü  Süleyman Demiryürek,  Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü, Aliağa Eğitim Bir-Sen Ve Sağlık-Sen İlçe temsilcileri ile  Din Görevlileri katıldılar.  Sevgi ve muhabbet içerisinde yapılan bu toplantının hayırlara vesile olması  temennisi ve Din Görevlileri haftasının kutlanması ile yemekli toplantı son buldu.

51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret437482
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ