• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://www.twitter.com/nail hoca çelik
  • https://www.youtube.com/nail hoca çelik

DİYANET-SEN 5. DÖNEM TOPLU SÖZLEŞME TEKLİFLERİNİ SUNDU

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Memur-Sen ve bağlı sendikaların Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde yaptığı basın açıklamasının ardından Diyanet ve Vakıf Hizmet koluna ilişkin 2020-

Diyanet-Sen, yetkili sendika olarak Diyanet ve Vakıf Hizmet kolu 5. Dönem Toplu Sözleşme Tekliflerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a sundu.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Memur-Sen ve bağlı sendikaların Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde yaptığı basın açıklamasının ardından Diyanet ve Vakıf Hizmet koluna ilişkin 2020-2021 yıllarını kapsayan 5. Dönem Toplu Sözleşme Tekliflerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a sundu.

Uzun çalışmalar sonucu şubelerden ve üyelerden gelen teklifleri değerlendiren Diyanet-Sen Genel Merkez yönetimi Diyanet ve Vakıf Hizmet Kolunda çalışanların mali sosyal haklarının yanında özlük ve çalışma şartlarına ilişkin teklifleri içeren toplu sözleşme dosyasını hazırladılar. Tüm teklifleri titizlikle değerlendiren genel merkez yönetimi 2020-2021 yıllarını kapsayan toplu sözleşme dosyasını oluşturdu. Hizmet kolu çalışanlarımıza ve tüm kamu çalışanlarına hayırlı olmasını dileriz.

Diyanet-Sen’in hizmet koluna ait 5. Dönem Toplu Sözleşme Teklifleri için tıklayınız

Memur-Sen’in geneli ilgilendiren 5. Dönem Toplu Sözleşme Teklifleri için tıklayınız 

89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret442548
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ