• https://www.facebook.com/izmirdiyanet-sen.org
  • https://plus.google.com/izmirdiyanet-sen.org/posts

KAHROLSUN AMERİKA VE KAHROLSUN İSRAİL

Türkiye’nin ve Türkiye Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dışındaki Müslümanlar uyurken ve uyutulurken HAİN Amerika, zalim ve katil İsrail’in yine silahlarını ateşleyecek hareketlere imzasını atmaya devam ediyor.

       KAHROLSUN AMERİKA VE KAHROLSUN İSRAİL VE ONUN UŞAKLARI…

Türkiye’nin ve Türkiye Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dışındaki Müslümanlar uyurken ve uyutulurken  HAİN Amerika,  zalim ve katil İsrail’in yine silahlarını ateşleyecek hareketlere imzasını atmaya devam ediyor.

   Yıllardan beri söylemlerinde var olan özlemlerini yani Kudüs’ü Katil İsrail’in başkenti yapmak için bugün harekete geçtiler. Hain Amerika, Büyükelçiliğini Telaviv den alarak Kudüs’e taşımaya başladı.

Yüz yılı aşkın bir zamandır Emperyalist ülkeler Müslümanları her alanda saf dışı etmek ve her alanda sıkıştırmak için kendi  içerisinde yetiştirdiği o ülkelerden olan hain insanlar eliyle karıştırmış ve fitne çıkarmışlardır. Ülkeden Ülkeye fark eden sebeplerle nifak tohumlarını o yerlere atan başta hain Amerika ve onun uşaklığını yapan sözde Müslüman olan ülkelerin zalim yöneticileri ne yazık ki Müslümanların hareket alanlarını hep kısıtlamışlardır.

   Hain devletin lideri olan Trump Siyonistlerin dediğini yaparak bu gün ne yazık ki Kadim İslam Medeniyetinin beşiği ve bütün peygamberlere ocaklık yapmış Kudüs’ü katil İsrail devletine peşkeş çekmiştir.  Filistin davası bir bölgesel dava değildir. Filistin davası ve Kudüs bütün insanlığın ortak olarak savunması lazım gelen bir davadır.

   70 Yıl sonra harekete geçen caniler masum ve savunmasız Müslümanları yine katletmeye başladılar. Dünya’nın gözü önünde, bütün Müslümanların gözleri önünde Filişstinli Müslümanlar bütün dünya Müslümanları adına katledilmektedir.

    Tarihi bir süreçten geçmekteyiz, bu süreçte Müslümanlar olarak göz bebeğimiz olan Kudüs’ü CANIMIZ PAHASINA savunmalı ve hainlerin, zalimlerin pis çizmeleri altına atmamalıyız. Bu Müslümanlara karşı karşı ilan edilmiş bir savaştır. Bu savaşta Müslümanlar olarak Kutsal Mabed olan Mescidi Aksayı korumak ve Kudüs’ü muhafaza etmek için mücadele ve mücahede etmek mecburiyetindeyiz. Rabbımız buyuruyor ki;

(AHZÂB-23: Müminlerden öyle adamlar vardır ki, Allah’a verdikleri söze sâdık kaldılar. İçlerinden bir kısmı verdikleri sözü yerine getirmiştir (şehit olmuştur). Bir kısmı da (şehit olmayı) beklemektedir. Verdikleri sözü asla değiştirmemişlerdir)

 KAHROLSUN AMERİKA, KAHROLSUN İSRAİL VE KAHROLSUN ONLARA UŞAKLIK EDENLER.

Nail ÇELİK

İzmir Diyanet-Sen

2 Nolu Şube Başkanı

 

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
34 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret403696
ÜYELİK

DİYANET TV
SİTE MENÜSÜ